KOCAMAN MERHABA !

      

       O kadar çok  blog blog gezdim ki canım blog çekti diyebilirim:) Bu blog tek bir konsept içerikli olmayacak uğraştığım birçok şeyi paylaşacağım sizlerle.Özgür ve özgün bir blog olacak umarım.Blogları gezdim dedim ya sürekli tekrarlayan fikirleri atlayabilirim bu sebeple.Veya yenilikler katarak paylaşabilirim.

     Evde eskiyen kopan parçalanan işe yaramaz denen nesneleri işe yarar hale getirmeyi seviyorum.Bu özelliğimle çevremdeki insanlara da ilham verdim:)Bu blogun amacı da bu olacak;bi nebze farklı bakış açıları kazandırabilirsem ne mutlu:) Ben para verip üzerime giydiğim ya da evimin bir köşesine koyduğum şeyden daha ziyade kendi yarattığım kendi emeğim olan şeyleri görmekten kullanmaktan çok daha haz alıyorum.
     Yaz dönemi sorun değil fakat umarım sene içinde okul yoğunluğu arasında blogla ilgilenebilirim.
    
     Uğraşlarımdan bahsedeyim size biraz..Çoçukluğumda ilk tanıştığım sanat dalı müzik oldu  daha 7 yaşında boyumdan büyük bağlama taşımakla kolum yetişmeye yetişmeye tezeneyle tellere vurmaya çalıştım :)) İlkokuldan lise sona kadar koronun banko elemanı oldum kah söyledim kah çaldım.Müzik benim ilk vazgeçilmezim oldu anladığınız gibi:) Daha sonra seramik kursu deneyimim oldu.İki yaz tatili dönemince gittim ”çamur sanatı” da denir;inanılmaz eğlenceli birşey.Hayal gücünü test ettiriyor insana:) Tabi bolca da sabır gerektiriyor. Bunların haricinde birçok kızın küçüklük hallerinde vardır diye değinmiyorum barbi bebeklerin kıyafetleriyle saçlarıyla oynamak:) belki benim şu noktada farklılaşabilir ;o küçücük maketlere sıkılmadan kıyafet dikmek:)  
     Temellerini barbilerle attığım dikiş serüvenim bu yaşlarıma denk sürdü . Bu merakıma tanık olan biricik dedecim de bana yıllara meydan okumuş emektar makinesini hibe etti:))  
  
   Üniversite hayatına gelince bitmesin istediğim yıllarım…Yeni uğraşlar edindim.Şeker hamurunun elime düşüşü:) Sabır ve titizlik gerektiren yine inanılmaz zevkli bi uğraş ondan da bahsederim.
  
    Meraklısına ya da meraklı olmayanına… Umarım bu blog; boş vakitlerinizi değerlendirecek, stresinizi atacak işe yarar yaratıcı fikirler oluşturur sizin için:)

 Şimdilik Hoşçakalın!!!

3 Comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s